AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 15 Kasim 2018 Persembe 20:55
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
SERIK HAVA DURUMU
SERIK
 
BELEK BELEDİYESİNDEN YABANCILARA TÜRKÇE DİL KURSU
 
Düzenlediği sosyal ve kültürel faaliyetlerle ilklere damgasını vuran Belek Belediyesi,şimdi de ücretsiz olarak yabancı vatandaşlara Türkçe öğrenme ve İngilizce kursları başlattı.
 
 

Düzenlediği sosyal ve kültürel faaliyetlerle ilklere damgasını vuran Belek Belediyesi,şimdi de  ücretsiz olarak yabancı vatandaşlara Türkçe öğrenme ve İngilizce kursları başlattı.

Kurslar hakkında açıklama Yapan Halkla İlişkiler Müdürü Pınar MATER’’turistik bir ilçe olan Belek’de yabancı dil bilmenin çok yararlı ,önemli olduğunu ve gün geçtikçe beldemize gelen turist sayısında büyük bir artış olduğunu vurgulayarak ,Kursiyerlerimizin  kendilerini geliştirmek için yapmış oldukları girişimi ve  desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Yusuf MECEK kursların vatandaşlara çok faydası olacağını belirterek dilin önemini şu şekilde ifade etti’’Kültürler ve toplumlar gün geçtikçe birbirlerine daha çok yakınlaşıyor ve iç içe geçiyor.Böyle bir ortamda kültürlerin de birbirlerinden etkilenmesi elbette kaçınılmazdır.Yabancı dil öğrenmenin diğer bir avantajı ise muhakkak iş ararken karşımıza çıkmaktadır.Beldemiz turizmin pilot bölgesi olduğu için yabancı dil olmassa olmazlarımızdandır.Farklı branşlarda verilen kurslarımız halk tarafından büyük bir ilgi gördüğünü dile getiren, MECEK’’Halkımızın talepleri doğrultusunda bu kursları düzenledik.Önümüzdeki yıllarda daha geniş ve daha kapsamlı elverişli bir ortamda Kurslarımızı devam ettireceğiz.Kurs hakkında öğretmenden  bilgi alan MECEK Kursa katılım gösteren tüm kursiyerlere ve öğretmene teşekkürlerini sundu.

 
 
28 Aralık 2010 Salı - 13:42
9116 Kere Okundu

KAYMAK SERACILIK
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com