AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 15 Kasim 2018 Persembe 21:52
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
SERIK HAVA DURUMU
SERIK
 
BELEK BELEDİYESİ OKUMA YAZMA KAMPANYASI BAŞLATTI
 
Belekte’de okuma yazma bilmeyen kalmayacak sloganı ile yola çıkan Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü,Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle ‘’Okuma Yazma Kursu Kampanyasını başlattı.
 
 

Belekte’de okuma yazma bilmeyen kalmayacak  sloganı ile yola çıkan Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle ‘’Okuma Yazma Kursu Kampanyasını başlattı.

Belek Belediyesi’nin kursları sayesinde hayatlarının değiştiğini belirten kursiyerler  için yaşam, asıl şimdi başlıyor. Bazılarının hayallerini lise ve üniversite süslüyor. Bazıları ise okuma-yazma bilmekten aldıkları güç ile bir iş bulup çalışıp hem ailelerine hem de topluma faydalı olmak istediklerini belirttiler.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belek Belediye Başkanı Yusuf MECEK ’’Eğitime verdikleri önemi vurgulayarak ’eğitimin, öğrenmenin yaşı olmaz, bu yüzden tüm okuma yazma bilmeyen vatandaşlarımızı kursa davet ediyorum’dedi. Belek’te eğitim hizmetlerine büyük öncelik verdiklerini de sözlerine ekleyen Başkan MECEK, çocuklarımızın eğitimi kadar siz değerli büyüklerimizin eğitimlerinin de önemli olduğunu Vurguladı Öğretmene ve Kursiyerlere Başarılar diledi.

 
 
28 Aralık 2010 Salı - 13:46
9202 Kere Okundu

KAYMAK SERACILIK
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com