AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 15 Kasim 2018 Persembe 20:54
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
SERIK HAVA DURUMU
SERIK
 
AK PARTİ BELEK KADIN KOLLARI BAŞKANI SEÇİLDİ
 
AK Parti Belek Beldesi Kadın Kolları Kongresinde Başkanlık seçimi yapıldı. Yapılan seçimde Hatice Yıldırım, Ak Parti Kadınlar kolu Başkanı seçildi.
 
 

AK Parti Belek Beldesi Kadın Kolları Kongresinde Başkanlık seçimi yapıldı. Yapılan seçimde Hatice Yıldırım, Ak Parti Kadınlar kolu Başkanı seçildi.

Belek Beach Parkta 2.si düzenlenen Ak Parti Kadınlar Kolu kongresine Antalya Kadınlar Kolu İl Başkanı Gökçen Enç, AK Parti Serik ilçe Kadınlar Kolu Başkanı Esmehan Can, AK Parti Serik ilçe Başkanı Ragıp Okudan, Belek Ak parti Belde Başkanı Mehmet Danacı ve 101delege katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşı ‘nın okunmasıyla başlayan programda konuşan AK Parti Kadınlar Kolu İl Başkanı Gökçen Enç , Tüm ülkede AK Parti Kadın Kolları toplantılarının büyük coşku ve katılımla yapıldığını belirterek, kongre sonucunda daha da güçlenerek  büyük bir gayret ve azimle hizmetlerine devam edeceklerini söyledi.

Düzenlenen Kongrede konuşma yapan Belek AK parti Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirilen Hatice Yıldırım “yönetim kolundaki arkadaşlarımla birincil görevimiz kadınlara fırsat eşitliği sağlayarak aktif siyaset hayatının bir parçası haline getirmektir.  Ak Parti Kadın Kolları yapılan araştırmalarda tüm ülkeler arası en çok çalışan kuruluşlar arasında gösterilmektedir. Biz bununla gurur duyuyoruz. Türkiye çapında sadece kâğıt üzerinde kurulmuş yönetimler değil Türkiye çapında gerçekte var olan. Çalışan ve seçim çalışmalarında bizzat bunu ispatlayan tarafımızla yeni bir seçim dönemine yine yeniden şevkle hazırlanıyoruz ‘’dedi ve Başkan Yıldırım yeni delege üyeleriyle birlikte ak partili hanımları selamlayarak daha çok çalışıp daha iyi işler yapacaklarını belirtti ve teşekkürlerini sundu.

 
 
18 Ocak 2011 Salı - 21:49
9597 Kere Okundu

KAYMAK SERACILIK
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com